Kelebekli Çiçekli Renkli Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için çok beğenilen kullanılmaktan asla vazgeçilmeyen kelebek oyasının ayrıntılarını anlatacağız. Kelebek modeli örmesi en kolay tığ işi oya modellerinden bir tanesidir. Modelin yapım aşamalarını aşağıda yayınladığımız videodan zevkle izleyeceğinizden eminiz.

Oyanıza başlamadan önce yazmanızın tığ battısını hazırlamayı unutmayın. Model için her renk ip kullanabilirsiniz. Hatta kelebek oyasının rengarenk olması modeli daha dikkat çekici ve şık hale getirecektir.

Kelebek oyası modelini sadece yazmalarınızda değil, havlu kenarlarında ve tüm kenar süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Modeli çeyizleriniz için hazırlayabilir, bohçalarınızda kullanabilirsiniz.

Oya ve dantel dünyasına rengarenk ve şık modeli çok güzel bir şekilde anlattığı için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.