Kendine Hayran Bırakan Tığ İşi Oya Modelleri

Kendine hayran bırakan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu muhteşem tığ oyası modellerini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok hanımın yaptığı en şık tığ oyası modellerini sizler için seçmeye çalıştım. Bu modeller sizlere çok güzel fikir olabilir ve hemen örneğini çıkarabilirsiniz. Şimdi dilerseniz kendine hayran bırakan tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Sevilen Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz beyaz başörtüsü kenarına yapılan tığ işi oya modeli oldukça muntazam görünüyor. Sizler de beyaz başörtüsü, namaz örtüsü veya havlu kenarına bu modeli tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında daha önceden oldukça fazla dantel kullanılırdı. Şimdi bunun yerini iğne oyaları ve tığ işi oya modelleri aldı. Sizler de tığ işi oya modelini havlu kenarında tercih edebilirsiniz.

Sadece yeşil, pembe ve beyaz rengini kullanarak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet veya Youtube’dan devasa anlatımlı videolar izleyerek bu tığ işi oya modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu güzel ve zarif tığ işi oya modelini hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Çoğu hanım gibi yaptığınız el işlerine satarak para kazanabilirsiniz. Böylelikle hem kazanç elde etmiş olacaksınız hem de size çok güzel bir uğraş olacak. Sizler için seçtiğimiz tığ işi oya modellerini tercih ederek başlayabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına beyaz ve pembe rengini kullanarak şahane tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz.

Daha şık tığ işi oya modelleri için büyük modelleri tercih etmenizi öneririm. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli sadece başörtüsü kenarında değil, birçok hanım tarafından namaz örtüsü kenarında da tercih ediliyor.

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.