Bellona Salon Koltuk Takımları

Keyif Dozu Yüksek Bellona Salon Koltuk Takımları

Keyif dozu yüksek Bellona salon koltuk takımları ile sizlerleyiz. Bu mobilyaları sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Çünkü her biri birbirinden güzel ve ilgi çekici. Salon dekorlarımızı farklılaştıran koltuk takımları sizin de salon dekorunuzu farklılaştırmasın mı? Seçtiğimiz koltuk takımları 2019 yılının en yeni modellerinden. Ve Bellona’nın en çok satış yaptığı modelleri de sizler için seçtik ve derledik. şimdi sizlerle bu birbirinden güzel Bellona salon koltuk takımlarını inceleyelim. Ne dersiniz?

Bellona Salon Koltuk Takımları ile Keyfinize Diyecek Yok!

Bellona Salon Koltuk Takımları

2019 yılında en çok görülen gri renginden başlamak istiyorum. Muhtemelen 2020 yılında da trend olacaktır. Bu rengi gözünüz kapalı tercih edeceksiniz ve çok seveceksiniz. Tabii görselde de gördüğünüz gibi sadece gri rengi değil gri renginin yanında onu patlatacak muhakkak bir renk kullanılmalı. Görselde mavi rengini görüyoruz. Nasıl da hoş değil mi? Mavi ve gri uyum içinde resmen salonun atmosferini değiştirmişler. Tabii bunun yanı sıra sadece koltuk takımları değil. Salonda kullanılan tablolar, masalar, halılar da dekorun bir parçası. Ona göre bir tercih yapmanız bütün mobilyalar arasında uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.

Bellona Koltuk Takımları

Görselde de gördüğünüz gibi yine gri rengi ve onu patlatacak bir renk… Bellona 2019 yılında bir rengi diğer renk ile öne çıkarmaya çalışmış. Gayet de güzel olmamış mı? Açıkçası biz bu koltuk takımı modeline de rengine de çok bayıldık. Çok tarz duracak ve sizi de tarz sahibi bir ev sahibi yapacaktır.

Bellona Koltuk Takımı

İşte benim en favori renklerimden. Zümrüt yeşili ve gri rengi muhakkak kullanılması gerekiyor mobilyalarda. En azından benim fikrimce. Çünkü görselde de gördüğünüz gibi farklı bir hava katmıyor mu? Muhakkak siz de seveceksiniz bu Bellona koltuk takımının modelini ve rengini.

Modern Bellona Salon Koltuk Takımları

Bellına Koltuk Bellona Koltuk