Kibar Kadınlara En Naif Tığ İşi Oya Modelleri

Değerli hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz tülbent kenarına hazırlanan birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini yaparak en güzel ve en farklı modellere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan kişi oya modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de en güzel ve en yeni modelleri hemen yapmaya başlarsınız kolaylıkla tasarlayıp bitirebilirsiniz. Yapım aşaması hızlı ilerleyin tığ işi oya modelleri yeni öğrenen hanımların tercihleri arasında yer alıyor. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız çeyizlerinize çok yakışacak tığ işi oya modellerini pratik şekilde yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Sade Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modeli en yeni ve en güzel modeldir. Sizler de harika modelleri kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Farklı model isteyenler için hazırlanmış olan tığ modeli en yeni modeldir. Sizler de pratik şekilde en son çıkan bu modelleri hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlere sizler harika ürünler yaparak hediye edebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyaları en güzel modeller arasında yer almaktadır.

Renkli tığ işi oya model sevenlere tülbent içinden renk seçerek modelleri hazırlayabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya çok güzel görünen sizler de renkli yapılan bu modeli basit şekilde yapabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri