Kış Aylarının En Popüler Lif Örgü Modelleri

Kış aylarında çok popüler olan lif örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Özellikle Ocak ayının ilk haftasından beri çok sipariş alan bu lif örgü modellerini sizler de sabırsızlıkla muhakkak bekliyorsunuzdur. Biz de sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Örgüler hayatımızın her alanında yer alıyor. Özellikle lifler de en çok tercih ettiğimiz örgü modellerinden. Dilerseniz şimdi birbirinden güzel ve birbirinden popüler olan yeni lif örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Hem Güzel Hem Popüler Lif Örgü Modelleri

Harika bir lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Bu lif örgü modeli oldukça yeni modeller arasında yer alıyor. Tercih edilen iki renk de muhteşem. Siz tabii dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Biliyorsunuz tüm örgüler gibi lif örgüler de hem şiş hem de tığ ile yapılabiliyor. Bu tercih tamamen size kalmış. Siz nasıl isterseniz hanımlar. Bu modelin yapılışı hakkında da YouTube’dan videolu bir şekilde izleyerek bilgi alabilirsiniz.

blank

Rüzgar gülünü anımsatan bu lif örgü modeline biz bayıldık. Hem rengi hem de modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. Açıkçası bu lif örgü modeli 2019 yılında da çok sipariş alan modeller arasında yer almıştı. Sipariş alan diyorum çünkü lif örgüler yaparak para kazanan gelir elde eden hanımlar bir hayli fazla. Siz de hem kendiniz için hem de çevreniz için lif örgüler yapıp sipariş alabilirsiniz. Hatta ve hatta bu modelden başlamak da doğru bir tercih olacaktır. Çünkü bu lif örgü modelini yapması da bir o kadar kolay.

blank

Yeşil, beyaz ve pembe uyumunu daha önce bu kadar güzel görmediniz hanımlar. Bu üç renk birbirine o kadar uyumlu ve tatlı ki. Lif örgü modellerinde birden fazla renk tercih edecek isek mutlaka bu renkler bunların arasında olacaktır. Sizlerin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bu modeli çeyiz bohçalarından da eksik etmeyin lütfen.

En Sevilen Lif Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.