Kışa Hazırlık Bebek Tulum Örgü Modelleri

Kışa hazırlık bebek tulum örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Kış aylarındayken en ihtiyaç duyduğumuz el işi türü ile sizlerleyiz. Örgüler her alanda yanımızda olmaya devam ediyor. Üstelik bebeklerimizi sıcacık tuttuğu için de daha fazla daha çok örgü modeli bulup örmek istiyoruz. Biz de sizler için bebeğinizi sıcacık tutacak bebek tulum örgü modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu bebek tulum örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Harika mı Harika Bebek Tulum Örgü Modelleri

Tatlı mı tatlı fil desenli bu bebek tulum örgü modelini hem siz seveceksiniz hem de çocuğunuz. Böyle detaylarla da çocuğunuzun ilgisini çekebilirsiniz. Görselde gördüğünüz örgü çeşidinin yapılışı da oldukça kolay. Kolay diyorum ama eğer bu örgü modeli hakkında fikir sahibi olmayan bayanlar var ise YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilirler. Yapılışının anlatımlı olması sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Haydi hanımlar o halde örgü vakti.

2019’da en çok tercih edilen bu bebek tulum örgü modelini bizler çok seviyoruz. Sizlerin de çok seveceği bu bebek tulum örgü modellerini hem tığ hem de şiş ile yapabilirsiniz. Şiş ile yapılması işinizi kolaylaştıracaktır. Dilerseniz detaylar ekleyerek örgü modeline de farklılık katabilirsiniz. Elbette ki tercih sizin. Dilediğiniz renk ve modellerde yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz bebek tulum örgü modeli oldukça ilgi çekici ve tatlı. Görseldeki gibi patik ile takım şeklinde de yapabilirsiniz. Takım halinde tercih edilmesini öneririm ben. Bebeklerde örgülerin takım olması bir bütün oluşturuyor ve hoş görüntü sağlıyor. Tabii görüntünün yanı sıra sıcak tutması da önemli. Bu tulum örgü modelleri bebeğinizi sıcacık tutacaktır. O zaman hanımlar siz de dilediğiniz renk ve detaya göre bu bebek tulum örgü modelini yapabilirsiniz.

Şeker Gibi Tatlı Bebek Tulum Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.