Kısa Sürede Yapacağınız 65 Kolay Çanta Örgü Modelleri

En kısa sürede yapacağınız çanta örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bu örgüler biliyorsunuz ki artık moda. Bu tarzda örgülerin kullanım alanı bir hayli fazla ama en çok kullanılan alanı ise çantalar… Bu çanta örgü modelleri en revaçta olan örgüler arasında. Hem de bu çanta örgülerden kazanç elde edenler ciddi derecede fazla. Açıkçası ifade etmek gerekirse bu örgü çantaların ilk çıktığı zamanlar ben de sipariş etmiştim. Yani diyeceğim o ki hanımlar bu kadar rağbet gören örgüleri biz de kendimiz yapamaz mıyız? Yaparız. Hem de en kısa sürede. Sizlerle beraber şimdi en kısa sürede yapılan 65 çanta örgü modelini inceleyelim.

En Tarz Çanta Örgü Modelleri

Bu görselde ilk dikkatimizi çeken örgü ve kullanılan simli ip değil mi? Örgüler vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Gerçekten hanımlar bu örgü modeli o kadar basit ve kolay ki… Hepimiz rahatça bu örgü modeli yapabiliriz. Ayrıca  görselde ki örgü çanta da enfes değil mi?

Gri renk örgü çantada en çok kullanılan renklerden biri. Ben bu örgü çanta modellerinin her rengine ve her modeline bayılıyorum. Ya siz?

Tabii ki siyah olmazsa olmazlarımızdan… Siyah rengi örgüler için vazgeçilmez bir gerçek. İlk örgü çanta modelini yapmaya siyah renkten başlamaya ne dersiniz? Bence harika olur. Sizce de öyle değil mi?

Bu örgü modeli ve örgü rengi oldukça soft ve tarz duruyor. Siz de bu örgüler için aynı şeyleri düşünmüyor musunuz?

Ben bu renge o kadar bayıldım ki… Örgü çanta modelinde de çok hoş durmamış mı? Bu örgü modeli sizin de seveceğiniz tarzda… Örgü çantalara dilediğiniz detayı da ekleyebilirsiniz. Çantanın askı ve açma kapama yeriyle kendi tarzınıza göre farklılık yaratabilirsiniz.

En Güzel Çanta Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.