Kışlık bayan ve bebek örgü yelek modeli

Kışlık Örgüler İçin Bayan ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Kışlık örgü modelleri için kullanılabilen ve yelekler, süveterler, atkılar, bereler vb. örülen bayan ve bebekler için şiş işi örgü modelinin detaylı anlatımı.

Havalar soğudu ve örgü örme vakti de geldi çattı. Artık bugünlerde kadınlar örgüye daha fazla yöneldi. Çünkü hem havalar soğudu hemde çocuklar okula gitti. Örgü örmek için çok vakit var. Yaz aylarında günleri tatilde, köylerde ve bahçelerde geçiren ev hanımları soğuk günlerde ise genelde evde geçiriyorlar. Bu durumda da bir şeylerle uğraşmak isteyen hamaratlı hanımlar örgüye yöneliyorlar. Böylelikle hem kışlık örgüler örüyor hemde boş zamanlarında canları sıkılmamış oluyor. Sürekli örüp yeni model öğrenmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Çünkü herkes her örgüde aynı örneği kullanmak istemiyor. Bundan dolayı da yeni model öğrenmek şart oluyor.

Kışlık örgü yelek modeli

Şimdiki model çiçek motiflerine benzeyen şiş işi tekniğiyle yapılıyor. Bebek süveterleri, yelekler, atkılar ve şallar için bulunmaz bir örgü modeli. Anlatımı İngilizce olmasına rağmen birçok kişinin ilk izlemeden sonra nasıl yapılacağı hakkında fikir sahibi olacağını söyleyebiliriz. Örgü örecek olan kişilere bol örgülü günler.

Kışlık Bayan ve Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir