Kışlık bayan ve bebek örgü yelek modeli

Kışlık Yelekler İçin Bayan ve Bebek Örgü Modeli

Kışlık örgülerde kullanılabilen ve yelekler, süveterler, atkılar, bereler vb. örülen bayan ve bebekler için şiş işi örgü modelinin detaylı anlatımı.

Havalar soğudu ve örgü örme vakti de geldi çattı. Artık bugünlerde kadınlar örgüye daha fazla yöneldi. Çünkü hem havalar soğudu hemde çocuklar okula gitti. Örgü örmek için çok vakit var. Yaz aylarında günleri tatilde, köylerde ve bahçelerde geçiren ev hanımları soğuk günlerde ise genelde evde geçiriyorlar. Bu durumda da birşeylerle uğraşmak isteyen hamaratlı hanımlar örgüye yöneliyorlar. Böylelikle hem kışlık örgüler örüyor hemde boş zamanlarında canları sıkılmamış oluyor. Sürekli örüp yeni model öğrenmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Çünkü herkes her örgüde aynı örneği kullanmak istemiyor. Bundan dolayı da yeni model öğrenmek şart oluyor.

Kışlık örgü yelek modeli

Şimdiki model çiçek motiflerine benzeyen şiş işi tekniğiyle yapılıyor. Bebek süveterleri, yelekler, atkılar ve şallar için bulunmaz bir model. Anlatımı İngilizce olmasına rağmen birçok kişinin ilk izlemeden sonra nasıl yapılacağı hakkında fikir sahibi olacağını söyleyebiliriz. Örgü örecek olan kişilere bol örgülü günler.

Kışlık Bayan ve Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir