Kız Bebeklere Çok Yakışacak Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar el emeği göz nuru hazırlanan birbirinden güzel örgü modellerini bugün sizler için hazırladık. Çok severek kullanacağınız farklı tasarımı ile en sevilenler arasında yer alan bebek örgü modellerini sizler de kış ayları için hazırlayabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar tek renk tercih ederken gösterişli model sevenler boncuk ve çiçek detayları ekleyerek örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Kış aylarının en sevilen ve en güzel modellerini sizler de kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların da yapabileceği kadar pratik olan tığ işi oya modellerini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini en güzel şekilde göz atalım.

Sade ve Şık Örgü Modelleri

Yelek örgü modeli kürklü şekilde hazırlanmıştır. Patik örgüsü ile set hazırlanan bu güzel örgü modellerini sizler de el emeğinizi kullanarak yapabilirsiniz.

Kız bebekler için tasarlanmış olan elbise örgü modelini sizler de yaparak yaz kış hiç fark etmeden bu güzel örgü modelini giyebilirsiniz.

Tulum örgü modeli iki renk hazırlanmıştır. Sizler de harika görünen bu tulum örgülerini dilediğiniz renk tasarımı ile yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan örgü modeli en sevilen fiyonklu modellerdendir. Sizler de bu güzel modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sade ve şık tasarımıyla çok güzel görünen tulum örgü modeli patik örgüsü ile birlikte takım haline getirilmiştir. Sizler de set haline gelen bu örgüleri yapabilirsiniz.

Farklı model arayanların tercihi olan örgü modeli hem kız hem de erkek bebek için uygundur.

Set halinde hazırlanan örgüyü sizler de el emeği göz nuru hazırlayarak hazırlayabilirsiniz. Bu güzel örgü modeli kız erkek fark etmeden kullanabilirsiniz.

Battaniye örgü modeli kundak haline getirilmiştir. Farklı figürler ile hazırlanan örgü modeli en kolay yapılan modellerdendir.

Çok kolay yapılan tulum örgü modelini yeni öğrenen hanımlarda pratik şekilde tasarlayabilirsiniz.

Yapılışı zor olan örgü modeli hamarat hanımların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu güzel örgüyü tasarlayabilirsiniz.

Farklı Örgü Modelleri