Kız ve Erkek Bebeklere Şahane Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için bir araya getirmiş olduğumuz en yeni ve şık görüntüsüyle dikkat çeken örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu örgü modellerini yapabilirsiniz. Bebeklere hediyelik olarak en çok tercih edilen örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden örgü modellerini dilerseniz farklı renk tonlarıyla tasarlayabilirsiniz. Sade model seven hanımlara hitap eden örgü modeli genellikle tek renk tercih edilmektedir. Sizler de tek renk örgüleri yapabilirsiniz fakat gösterişli model seviyorsanız bu modelleri rengarenk hazırlayabilirsiniz. Set haline getireceğiniz örgü modellerini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Çok satan modelleri yaparımsanız da maddi gelir elde etmek için onları satışa sunabilirsiniz. Sizler için birçok örgü modelini eklerken özellikle kolay yapılabilir olmasının yanı sıra gösterişli olamasına da özen gösterdik. Sizler de detaylı şekilde inceleyerek bu örgü modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli iki renk tercih edilerek farklı bir tasarım ortaya konulmuştur. Sizler de bu örgü modelini dilediğiniz renkler ekleyerek yapabilirsiniz düğme detayları ile süslenmiş olan örgü modeli son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Sizler de bu çok tercih edilen modeli yapabilir ve maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Kız bebek elbise örgü modeli ile birlikte hazırlanan patik örgüsü kelebek detayları ile süslenmiştir. Sade model sevenlere hitap eden örgüyü Sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Beyaz renk tercih edilen şapka ve patik örgü modelini sizler de beyaz renk tercih ederek bütün kıyafetlerinin üzerine kullanabilirsiniz. Bebeklerinize çok yakışacak olan bu örgü modelini dilerseniz farklı detaylar ekleyerek renklendirebilirsiniz.

Görselde yer alan erkek bebek örgü modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Yelek örgüleri arasında erkek çocuklarına en çok tercih edilen modeli sizler de yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Kız bebekleriniz için tasarlayacağınız örgüler arasında en kolay olanını sizleri sunuyoruz. Sizler de kolay yapılan bu örgü modeli boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

Görselde yer alan kız bebek örgü modeli pembe renk tercih edilmiştir. Kurdele detayları ile süslenen örgü sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgüler arasında en çok tercih edilen modeli sizlere sunuyoruz.

Görselde yer alan tek renk taban üzerine hazırlanmış olan çiçekli örgü modeli çok satan modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli tahta düğme detayları ekleyerek yapabilirsiniz. Harika görünen model dilerseniz Tek tek de yapılabilir.

Çok Güzel Örgü Modelleri

Pratik Ceket Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Vagonu (Youtube)

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz ceket örgü modeli şık tasarımı ile çok tercih edilmeye devam ediyor. Sizler de kabartmalı örgü modellerini set haline getirebilirsiniz. Dilerseniz ceket kazak örgülerini takım haline getirirken kabartmalı örgüleri tercih edebilirsiniz. El emeğinin oldukça çok kullanıldığı örgü modelini sizler de yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Sadelikten yana olan onların tercihi olan örgüyü hemen yapmaya başlarsan kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli yeni öğrenen hanımlara da hitap etmeye devam ediyor. Sizler de örgü yapmayı yeni başladıysanız bu güzel modeli yapabilirsiniz. Bebeklerin en çok tercih ettiği kış aylarındaki örgü modelleri olduğunu biliyoruz. Sizler de fabrikasyon ürünleri yanı sıra kendi el emeğinize bu güzel örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte detaylı şekilde örgü modellerini göz atalım.