Klasik En Güzel Dantel Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel dantel modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlayacağınız dantel modelleri çeyizlerinize çok yakışacak. Çeyizlere en çok tercih edilen dantel örneklerini seçerek sizler de yapabilir ve trend çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Gelin bohçalarının vazgeçilmezi olan beyaz dantel modelleri sardırabilir ve kolaylıkla yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanın dantel modelleri farklı tasarımıyla dikkat çekmeye devam ederken sizler de daha önce hiç görmediğinizden tel örneklerini hazırlayabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar dilerseniz dantel modellerini boncuk ve çiçek detayları ile süsleyebilir ve bunların uçlarına püskül ekleyebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği yapım aşaması kolay olan dantel modellerini eklemeye devam ediyoruz. Hamaratlığını sergilemek isteyen hanımlar için de ağır ve gösterişli olan dantelleri eklemeyi unutmadık. Sizler de maddi gelir elde etmek için bu dantel modellerinin çok satanlarda tercih edebilir ve onları satışa sunabilirsiniz. Genellikle tek renk tercih edilen dantel modellerini dilerseniz uygulayacağınız kumaşlar ile aynı renk yaparak farklılık ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Dantel Modelleri

Görselde yer alan üç renk hazırlanmış olan dantel modelin sizler de yaparak en güzel örneklere sahip olabilirsiniz. Tek renkte bu modeli yapabilirsiniz. En yeni modeller arasında yer alan dantel modelini yaparak en güzel çeyizleri siz hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan tek renk hazırlanmış olan dantel modeli pembe renk tercih edilmiştir Sizler de pembe renk hazırlanan dantel modelini pembe kumaşlar üzerine yaparak uyum haline getirebilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden el emeği göz nuru hazırlamış olan dantel modeli beyaz kumaşlar üzerine çok yakışacaktı. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Gösterişli model isteyen Hanım buraya hitap eden dantel modeli çift tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu dantel modelini yaparak teyzeniz için sardırabilirsiniz.

Tek renk dantel modeli mavi renk yapıldı. Çok emek isteyen modeli sizlerde yaparak mavi kumaşlar üzerine ekleyebilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden dantel modeli dilediğinlz renklerde yapabilirsiniz. Pike kenarına çok yakışacak olan bu model en sevilen ve tercih edilen modeldir.

Yapım aşaması zor olan dantel modeli hamarat hanımların tercihi olmalı. İşçiliği yoğun olan dantel çok satıyor.

Çiçekli dantel modeli en trend modeller arasında yer alırken sizlerde bu modeli yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Çiçekli Dantel Modelleri

Çeyizlere En Güzel Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve Dantel Dünyası (Youtube)

Merhaba hanımlar videoyu sizler için eklemiş olduğumuz dantel modeli son zamanların en çok tercih edilen modeller arasında yer alırken sizler de bu dantel örneklerini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyizlerinize ekleyeceğiniz dantel modellerini tek renk tercih edebilirsiniz ya da rengarenk hazırlayabilirsiniz. Farklı model arayan hanımları hitap eden dantel modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı dantel modelleri arasında yer alan modeli sizler de videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Video da detaylı şekilde sizlere anlatılan dantel modelinin kullanılan iplik numarasından birçok yapılış aşaması sizlere sunulurken sizler de bu modeli yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Seçtiğiniz kumaşlar üzerine uygun renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan dantel modeli gösterişli olması ile çeyizlere değer katıyor. Sizler de çeyiz sandıklar oluşturmak için videoyu izleyerek dantel modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olan hanımlara kolay gelsin.