Oturma Odası Mobilya Modelleri

Klasik Şıklıktaki Oturma Odası Mobilya Modelleri

Klasik şıklıktaki oturma odası mobilya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Evlerimizde en özen gösterdiğimiz yer neresidir dersek, elbette cevabımız oturma odaları olacaktır. Oturma odaları hem ailemizin yaşam alanı hem de misafirlerimizi ağırladığımız yerdir. Bu sebeptendir ki en çok özen gösterdiğimiz yerdir. Hem konforlu hem de ihtişamlı olması da tercihimizdir. Biz de sizler için birbirinden güzel mobilyalar ile sizleri buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Dilerseniz hep birlikte bu oturma odası mobilya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Hayır Diyemeyeceğiniz Oturma Odası Mobilya Modelleri

Oturma Odası Mobilya Modelleri
Harika bir oturma odası mobilya modelleri ile başlamak istiyorum. Bu mobilyalar görselde de gördüğünüz gibi en yeni mobilya modellerinin arasında yer alıyor. 2019’a damgasına vuran ve 2020’de de trend olacak bu mobilya modellerini siz de çok beğeneceksiniz. Görselde gördüğünüz gibi hem konforlu hem de şık bir mobilya. Özellikle koltukların ayaklarının ahşap detaylı olması ahşabın bir kere de trend olmasını gösteriyor. Siz de dilerseniz bu şekilde oturma odanızı değerlendirebilirsiniz.

Oturma Odası Mobilya

Harika bir gri bej mobilya modelleri ile sizlerleyiz. Gri ve bej renginin uyumunu hemen hemen hemen mobilya markası artık kullanmaya çalışıyor. Sadece koltuk takımı ile değil konsol ve sehpasıyla da dekoru tamamlamış bir oturma odası görüyoruz görselde de. Hem sade hem şık nasıl olur diyorsanız eğer, görsel bu sorunun cevabını size verecektir. Hem de fazlasıyla.

Oturma odası

Gri rengi 2019 yılında mobilyalarda fazlasıyla kullanıldı. Fazlasıyla kullanılması bize bu rengin trendler arasında olduğunu gösterir. Siz de gri rengini diğer açık tonlu renklerle tercih edebilirsiniz. Bir önceki görselde de gri rengini daha açık renk tonlarında olan bej rengi ile gördük. Burada da yine açık tonlu renkler ile karşımızda. Yani buradan şu çıkarımı yapabiliriz ki gri renginin yanına açık renkler adeta uyum sağlıyor ve evinizin dekoruna şıklık katıyor.

mobilya

Son derece moda olan bir koltuk takımı mobilya modelleri. Görsele baktığımızda adeta şahane bir oturma odası dekoru görüyoruz. Bu oturma odası dekoru hem oldukça ferah hem de oldukça ihtişamlı. Kullanılan tablo, kullanılan, halı, kullanılan objeler oturma odası dekorunu tamamlıyor. Siz de oturma odanızı bu şekilde dekore edip bu mobilya modellerini ve renklerini kullanabilirsiniz.

En Modern Oturma Odası Mobilya Modelleri