Klişeleri Unutturacak Göz Alıcı Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar! Sizler için hazırlamış olduğumuz tığ işi oya modellerimizi sezonun en trendleri arasından derledik. Yenihobi.com olarak sizlerin daha kolay ve daha güzel modellere ihtiyacınız olduğu düşünüyorum. Bu sebeple tığ işi oya modellerini bir araya getirirken az vakit harcayarak en hızlı yapacağınız modelleri derledik. Hadi hep birlikte efsaneler yaratacağınız tığ işi oya modellerine bakalım

Hamarat Hanımlar Toplanın! Efsane Tığ İşi Oya Modelleri Sizlerle

El işçiliğinin yoğun kullanıldığı tığ işi modelimizde kullanılan renklerin canlı oluşu gözleri üzerine topluyor.

Sadelikten yana olan kadınların başından hiç çıkarmak istemeyeceği harika tığ modelimiz yapılışının kolay olması ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Mavi tülbent kenarına yapılan yeşil, pembe, mor, tığ işlemeleri model ve renk olarak çok yakışmıştır.

Tığ oyasının büyüklüğü ile bir bütün olarak karşımıza çıkan tığ modelimiz pratikliği ile oldukça hızlı yapabilirsiniz.

Morun yine asaletini konuşturduğu tığ oyası modelimiz sizlerle.

Fuşya tülbent üzerine yapılan, fuşya zürafalar ve devamında kullanılan gri renk tonları sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Gösterişi seven biz hanımlarının tercih etmek isteyeceği bu tığ modelimiz 2022 yılının en çok tıklanan modelleri arasında yer almaktadır.

Zarafeti ile içimizi ısıtan oya modelimiz ütü gerektirmeden hemen takıp çıkacağınız modeller arasında ilk sırada yer almaktadır.

Annelerimiz tercihi olan kahve renk tonları bu oya modelinin farklı yorumlanması ile gençlerin gözdesi oldu.

Annelerin Gözdesi Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Olsa da Yapsam Diyenler Buraya! Pratik Tığ İşi Oya Modelleri Yapılışı ve Anlatımı

Kaynak: Oya Hobim (Youtube)

Modelimiz koyu mor ve gül kurusu renk kullanılmıştır. Mor ip 432 numara, gül kurusu regimiz 87 numara kullanılmıştır. İp markamız ise Altınbaşaktır. Oyamızı yaparken kullandığım tığ ise 22 numaradır. Sizlerde bu modeli kroşe yardımı ile de yapabilirsiniz. Şimdiden hepinize kolay gelsin.