Kolay Çeyizlik Dantel Modeli Anlatımlı Yapılışı

Tığ işi dantel motifi yapılışı

Bu çeyizlik kolay dantel modelini oda takımı, salon takımı, masa örtüsü, runner birçok farklı yerde kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olanlar için özellikle sehpa dantel örneği arayışında olanlara harika bir anlatımlı model ile karşınızdayız.

Dantel modellerinin kullanım alanı çok geniştir. Bunlar bazıları oda takımları, salon takımları, masa örtüleri ve sehpa örtüleridir. Danteller buralarda kullanılarak eskimeyen geleneği devam ettiriyor. Dekoratif olarak kullanılan danteller çeyiz bohçalarında da yer alıyor. Dantel yapılışı öğrenmek isteyenler merak etmesinler. Onlar için süprizimiz var. Kısa bir video ile dantel yapacak olanlara çeyizlik dantel yapılışı hakkında eğitim aşağıda paylaşılmıştır. Farklı dantel modelleri de zamanla sitede paylaşılacaktır.

Tığ işi dantel yapımı

Danteller yüzyıllardır çeyizlerde bulunduruluyor. Dantel örnekleri ile özellikle de vitrin takımları yapılmakta. Vitrinlerin dekorasyonu için çok uzun yıllardır danteller kullanıyor. Henüz daha ülkemizde dantel kullanan bir çok insan var. Hem vitrinleri hemde bir çok şeyi dantelle süsleyen kadınlar bundan zevk alıyor. Danteli yapmanın da çok heyecan verici olduğunu söyleyen hanımlar hiç sıkılmıyorlar. Yeni bir örneği de biz onlara hediye ediyoruz.

Kolay Çeyizlik Dantel Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bu kolay çeyizlik dantel örneğini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer örneklerimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın