Kolay Çeyizlik Lif Modeli Yapılışı

Çeyizlik Lif Yapılışı

Kolay bir model isteyenler için çeyizlik lif modeli yapılışı. Kısa bir zamanda yapılıp tamamlanabilen bu lif modelinin yapımının tüm detaylarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri arayan hanımlar en çok çeyizlik lif modelleri arıyorlar. Kızlarının veya torunlarının çeyizleri için lif örmek isteyen hanımlar model arayışında oluyorlar. O kadar çok örnek arasından güzel modeli bulmak zor oluyor. Aslında güzel modeller arasından seçim yapmak zor oluyor desek daha doğru demiş oluruz.

Banyo kesesi veya süs olarak kullanılan lifler genellikle tığla örülmektedir. Lif örmek isteyen hanımlar tığlarını ve lif iplerini tuhafiyelerden alabilirler. Almış oldukları malzemelerini ellerine alan hanımlar paylaştığımız anlatımlı lif modelleri ile nasıl yapacaklarını öğrenebilirler.

Çeyizlik Lif Modeli

Kolay lif yapılışı en çok arananlardandır. Çeyizlik lif yapılışı için kolay bir model tercih ettik. Tam anne kanalında yayınlanmış olan yapımı kare olan desenli bir lif modeli. Arkadaşımız 21 dakikalık bir video ile nasıl yapıldığını sesli ve görsel olarak anlatmış. Gelin şimdi bu güzel örneğin yapılışını hep birlikte öğrenelim.

Çeyizlik Lif Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın