Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı

Yapımı çok kolay bir lif modeli ile karşınızdayız. Bir günde iki tane yapabileceğiniz çizgili kare lif modelinin yapımını burada paylaşıyoruz.

Çok acil lif örneğine ihtiyacınız varsa şimdi paylaşacağımız kolay lif yapılışı ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Çizgili lif yapımı en kolay lif modelleri arasındadır. Öyle kolay ki bir günde 2 3 taneyi rahatlıkla örebilirsiniz. Özellikle de yakın zamanda düğünü olanların acil life ihtiyaçları varsa çizgili kare lifi tercih etmelerini öneririm. Üç tane farklı renk ile örülen lif modeli göze de hoş gelmektedir.

Çizgili Kare Lif

Duşlarda keselenmemize evimizde de dekorasyona yardımcı olan lif modelleri çok farklılık göstermektedir. Bayanların yapmış oldukları yüzlerce lif modeli bulunuyor. Desen desen, renk renk lif örnekleri adeta göz kamaştırıyor. Bizler en güzellerini lif örnekleri kategorisinde paylaştık ve paylaşmaya da sonuna kadar devam edeceğiz. En son yani şimdi paylaştığımız örnek Emine hanıma ait olan bir örnektir.

Tığ ve lif iplerinizi hazırlayın. Sonrasında 20 dakika süren lif yapılışı videosunu izleyip motiflerin nasıl yapıldığını öğrenin. Kendi tığ ve lif iplerinizi elinize alarak örmeye başlayın.

Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı

Bu kolay lif modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellerimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir