Kolay Dilim Lif Yapılışı

Dilim Lif Yapılışı

Örgü lif modellerinden kolay olan bir örnek dilim lif yapılışı. Son zamanların en çok örülen lif modelinden olan dilim lif örneğinin yapım aşamaları.

Son zamanlarda lif örenlerin sıklıkla yapmış olduğu bir örnekle karşınızdayız. Örneğin ismi dilim lif modeli. Kolay lif yapılışı olan bu örnek karşıma çok fazla çıkıyor. Eminim ki sizinde karşınıza çok çıkıyordur. Nasıl yapıldığını merak edip de öğrenmek istiyorsanız bu yazımızda merakınızı giderebilirsiniz. Dilim lif modelini yaparken hangi ipe, tığ numarasına ve nasıl öreceğinize cevap bulacaksınız. Cevap bulabilmeniz için ise tamanne kanalının aşağıda yayınlamış olduğu videosunu incelemeniz gerekmektedir.

Dilim Lif

Lif modelleri ve yapılışı isteyen çok takipçimiz vardı. Bizde şimdiye kadar onlarca örneğin yapımına yer verdik ve en çok istenen modellerinkine de yer vereceğiz. Banyo kesesi, çeyizlik lif veya süs diye kullanacağınız örnekler için bizi takipte kalın. Hiç bir yerde bulamayacağınız lif örnekleri ile sitemizde karşılaşacaksınız. Hepinize şimdiden lif örmede kolay gelsin.

Örgü Kolay Dilim Lif Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın