Kolay Hasır Yelek Örgü Modeli ve Anlatımı

Kolay örgü modellerine çok ilgi gösterdiğinizi biliyoruz. Her türlü örgüde kullanabileceğiniz çok kolay gösterişli kadın erkek bebek örgülerinde kullanabileceğiniz hasır modelini çok sevip uzun süre bir çok örgü için kullanacağınızdan eminiz.

Kolay hasır örgü modelinin yapılışını aşağıda yayınladığımız 5 dakika süren kısa videodan izleyip, kolaylıkla örebileceğinizi tahmin ediyoruz.

Kolay hasır örgü modeli ile kazaklar hırkalar bereler atkılar şallar örebilirsiniz. Model için çok kalın olamayan ipler tercih etmelisiniz. Her renk ip ile çok şık duran model ile çok kısa sürede yeni doğan bebek yelekleri hazırlayabilir, hediyelik olarak kullanabilirsiniz.

Örmesi çok kolay modelin alt kısmına hırka ve kazaklarda lastik uygulaması yapabilirsiniz. Hepinizin eline emeğine sağlık.

Nesrince örgüler’e kolay model için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.