Kolay İlerleyen Rengarenk Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler son zamanların en sevilen ve rekor satış alan tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Gösterişli modeller olmasının yanı sıra oldukça kolay yapılan ve yaparken sizi hiç sıkmayacak. Tığ oyalarını sizler için seçtik sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilir çeyizlerinizi ekleyebilir ya da özel günlerde günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Tülbent kenarlarına yapılan tığ işi oya modellerinin büyük yapılarak gösterişli modeller olması kadınların en çok sevdiği modellerdendir. Sizler de bu güzel tığ işi oya modellerini kroşe yardımıyla da hazırlayabilirsiniz. Farklı model sevenler için de daha önce görülmemiş birbirinden güzel görünen tığ işi oyalarını hazırladık. Tarzınıza uygun seçip hazırlayacağınızı tığ oyalarını dilediğiniz kadar renk seçenek hazırlayabiliriz. Hadi birlikte hem kolay hem de güzel görünen bu tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk yazma kenarına yapılmış olan tığ işi oya modeli en kolay modellerdendir. Sizler de kolay yapılan bu tığ işi oya modelini yapıp pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Detaylı şekilde göstermiş olduğumuz tığ işi oya modeli el emeğinin en çok kullanıldığı modellerdendir. Sizler de bu harika modeli yapıp en güzel şekilde çevirilerinize modeller hazırlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli detayları ile dikkat çekiyor. Sizler de bu güzel detaylı şekilde hazırlanmış olan tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri