Kolay İncili Çilek Bebek Patik Örgü Modeli ve Anlatımı

Bugün sizlere modelini çok beğeneceğiniz boncuklarla süslenmiş şirin mi şirin bebek patiği örgü modelini hazırladık. Patiğin güzelliğini gören modelin çok zor olduğunu düşünse de modeli örmek düşündüğünüzden daha kolay.

blank

Yapımı oldukça kolay olan model için iki renk ip ve küçük inci boncuklara ihtiyacınız olacak. Başlangıçta 26 ilmek haroşa örüyorsunuz. 14 Sıra haroşa ördükten sonra kesme işlemini 18 ilmek kalana kadar devam ediyorsunuz. Modelin çok gevşek olmaması için ince şişler ile örebilirsiniz.

Patiğin ilmek sayısını çoğaltıp daha büyük yaştaki çocuklar için örebilirsiniz. Kolaylık olması açısından boncuklarınızı ipinize geçirebilirsiniz.

Canselin örgü dünyası’na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.