Kolay Renkli Sıralı Ponponlu Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Bir çok yerde bulabileceğiniz kadife renkli boncuklarla yazmalarınıza kenar süslemelerinize renk vermek istemez misiniz?

Modelin tüm yapılış aşamasını aşağıda yayınladığımız videodan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Video sayesinde işiniz çok kolaylaşacaktır.

Oyanıza başlamadan önce yazmanızın tüm kenarının tığ battısını hazırlamalısınız. Şimdiye kadar denk geldiğiniz en kolay tığ oyalarından bir tanesi olan modeli örmek çok hoşunuza gidecek. Belki de tüm yazmalarınızı bu oya modeli ile süslemek isteyeceksiniz.

Boncuklarının renkliliğini çok seveceğiniz modeli özellikle düz yazmalarda kullanmanızı tavsiye ederiz. En sade yazmayı dahi çok gösterişli hale getirecek model en çok sipariş alan oya modellerinden bir tanesidir.

Binnazın el emekleri’ne youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.