Kolay Sade Boncuklu Tığ işi Oya Modeli ve Anlatımı

Örmesi çok kolay zarif kolay boncuklu tığ işi oya modelini merak eden hanımlar burada mı? Geçmişten günümüze en çok kullanılan oya modellerinden bir tanesi olan örnek ile yazmalarınızı ve tüm kenar süslemelerinizi yapabilirsiniz.

Zevkle hızlı bir şekilde öreceğiniz modelin tüm yapılış aşamalarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, kolaylıkla örebilirsiniz.

Boncuklu tığ oyasına başlamadan önce her zamanki gibi yazmanızın tığ battısını hazırlamayı unutmayınız. Modelini anlattığımız boncuklu oya diğerlerinden farklı olarak tığ battının üst sırasında da boncuklar kullanılmıştır.

Bu model ile hazırlayacağınız yazmalar günlük kullanım için çok uygundur. Aynı modelin farklı renklerinden örüp hediyelik olarak eşinize dostunuza armağan edebilirsiniz.

Ören hanım’a youtube kanalı için hazırladığı kibar ve sade model için çok teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.