Kolay Tığ İşi Fıstıklı Boyunluk Modeli ve Yapılışı

Bugün kendine bakmayı seven, dış görünüşüne önem veren, siz güzel hanımlar için kolay tığ işi fıstıklı boyunluk modelini anlatacağız.

Son yıllarda çok moda olan, soğuk havaların ve kış aylarının vazgeçilmesi haline gelen, fıstıklı boyunluk modelinin yapılışının kolaylığı hepinizi hayrete düşürecek.

Rengarenk yapabileceğiniz fıstıklı boyunluk modelini istediğiniz genişlikte örebilirsiniz. Aşağıda izleyeceğimiz videodaki boyunluğun, 55 cm eninde, 11 cm boyunda yüksekliği vardır.

Dikişsiz , ekleme yapılmadan örülen bir model olması, çok tercih edilmesine sebep olmuştur.Modelin başlangıcı için, eninin ne kadar geniş olmasını istiyorsanız, o ölçüde zincir çekip, halka oluşturuyoruz.

Aynı modeli ile sadece boyunluk değil, atkı da örebilirsiniz. O zaman ilk sırada yaptığınız zinciri, atkınızın boyu kadar yapıp birleştirme işlemini yapmıyorsunuz. Hepinize kolay gelsin. Güle güle kullanın.

Atölye hobi’ nin youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın