Kolay Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Kolay Tığ Oyası Yapımı

Kolay tığ oyası yapımı ile videolu anlatımlı olarak el işine yeni başlayanlar için güzel bir örneğin yapılışını paylaştık. Kolay oya yapılışı arayanlar baksınlar.

Derya hanım kanalında el işlerine yeni başlayanlar için güzel bir tığ oyasının yapılışını paylaşmış. Tığ oyası yapılışı videosu ile yeni oya yapacaklara yardımcı olan arkadaşımızın videosunu alarak sitemize ekliyoruz. Eğer sizde oya yapımında yeniyseniz kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir model. Bu model ile yazmaların ve tülbentlerin yanında havluların kenarlarını da süsleyebilirsiniz. Biz videosunu sayfanın altında paylaştık. Videoyu başlattıktan sonra sonuna kadar izlerseniz kolay oya yapımının nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kolay Tığ Oyası Modeli

Kolay tığ oyası yapılışı arayanlar bizlere yazıyorlardı sürekli. Daha önce paylaştığımız modellerin zorluğundan dolayı yapamayanlar olmuştu. Yeni başlayanların bile anlayabileceği ve öğrenebileceği bir model ararken çiçekli olan bu örnek karşıma çıktı. Tığ işi oya yapımının videosunu sonuna kadar izlediğimde kolay bir model olduğunu gördüm. Sizinle burada paylaştığım bu oyayı yaparken zorlanacağınızı düşünmüyorum. Sadece 7 dakika gibi kısa bir sürede yapımını öğrenebileceğiniz bu oya ile sizlerde yazmalar ve tülbentler yapabilirsiniz.

Kolay Tığ Oyası

Anlatımlı tığ oyası modeli ile sevdikleriniz için yazma yapabilirsiniz. Çeyizlik yazmaları süsleyip, namaz başörtüleri için oyalar yapabilirsiniz.

Kolay Tığ Oyası Yapımı

Bir cevap yazın