Kolay ve Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Kolay ve muhteşem iğne oyası modelleriyle sizlerleyiz. İğne oyası modellerinin kolay yapılıyor olması en aradığımız özelliklerden biri olmaya devam ediyor. Bizler de bunları göz önünde bulundurarak sizler için harika modeller seçtik. Bu iğne oyalarını hobi olarak yaparak zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok hanım bu iğne oyalarını yaparak para kazanıyor. Bu hanımlar sipariş üzerine çalışıyor ve sizleri güzelliğine oyaları ile buluşturuyor. Şimdi dilerseniz kolay ve muhteşem iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Kolay İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok seviliyor. Aynı zamanda bu sıralı ve renkli iğne oyasının yapılışı da bir hayli kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oyaları sizler de rahatlıkla yapabileceksiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek alabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinde tercih edilen renkler muhteşem görünüyor. Sizlerin de hoşuna gidebilecek bu örgüleri sizler de başörtüsü kenarına yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da bu modeli kullanabilirsiniz. Artık havlu kenarında sadece dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modeli de tercih ediliyor.

Beyaz başörtüsü kenarına çok yakışan bir iğne oyası modeliyle sizlerleyiz. Bu iğne oyası modeli çok sipariş alıyor. Sizler için seçtiğimiz bu iğne oyası modellerini yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. İğne oyasında tercih edilen renklerin önemi çok büyük. Bundan sebeple uyumlu renk seçimleri yapmanızı öneririz.

Papatyalı iğne oyası modeli çok tercih ediliyor. Bu iğne oyası modeli başörtüsü kenarına yakıştığı kadar havlu kenarına da çok yakışıyor. Bazı hanımlar havlu kenarına iğne oyası yapmaya kıyamıyorlar. Fakat görüntü o kadar muhteşem oluyor ki biz yapmanızı öneririz. Aynı zamanda çeyiz bohçalarında da bu modeli bulundurabilirsiniz.

Çok Sevilen Kolay İğne Oyası Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.