Kolay ve Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay ve muhteşem tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok sevilen tığ oyası modellerini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modellerinin yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yaptığı bu modelleri sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz kolay ve muhteşem tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Beyaz başörtüsü kenarında, namaz örtüsü kenarında ve havlu kenarında bu harika tığ işi oya modellerini tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında dantelde çok, tığ işi oya modeli ve iğne oyası tercih edildiğinden sizlerin de tercihi olabilir.

Pembe ve yeşil rengini beyaz başörtüsü kenarında kullanarak muhteşem tığ işi oya modelleri elde edebilirsiniz. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm bu muhteşem tığ oyası modelleri ile şahane görünümler elde edebilirsiniz. Bu elde ettiğiniz tığ oyası modellerini sosyal medya hesaplarına yükleyerek daha fazla kişiye de ulaşmanız mümkün.

Görselde gördüğünüz oldukça yeni tığ işi oya modelini birçok hanım hobi olarak yapıyor. Birçok hanım da kazanç elde edip, ev ekonomisine destek olmak için yapıyor. Sizler de çok tercih edilen modelleri yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanarak ortaya güzel tığ işi oya modelleri çıkarabilirsiniz.

Siyah başörtüsü ve namaz örtüsü kenarına her renk tığ işi oya modeli yakışacaktır. Fakat tek renk değil de, birden fazla renk tercih edecekseniz bu renklerin birbiriyle uyumuna dikkat etmenizi öneririm. Görselde gördüğünüz gibi kırmızı, yeşil ve beyaz rengini kullanarak bu şahane tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.