Kolay ve Uzun Çiçekli Lif Modelleri

Merhaba değerli takipçilerimiz içimizi kıpır kıpır edecek rengarenk lif modelleri ile yine karşınızdayız. Fabrikasyon lifleri yavrularının teninde kullanırken rahatsız olan hanımlar için birbirinden güzel modeller derledik. Paylaştığımız lif örneklerinden beğendiğinizi seçip pamuklu iplikler kullanarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca evde daha önceden hazırladığınız bir lifi hediye olarak götürmek çok pratik ve değerli bir hediye olur diye düşünüyorum. Sizlere sunduğumuz lif örneklerinin uygulamasının hiçbirinde acaba yapabilir miyim diye düşünmeyin, çünkü biz sizlere yapımı en kolay ve pratik olanlarını seçip sunuyoruz. Yenihobi.com olarak sadece renk ve desen olarak değil model olarak da yuvarlak lif, kare lif, kese lif olarak çeşitli modeller uygulayabilirsiniz. Sizleri muhteşem lif örnekleri ile başbaşa bırakıyorum.

Renkli Lif Modelleri

Renkli tercih edilen lif  modeli çiçek detayları oldukça şık görünüme ulaşmıştır. Sizlerde en kolay olan lif modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Çeyizlik hazırlanan uzun lif modelinde yer alan küçük ama etkili olan çiçek detayı çok güzel görünmektedir.

Gül modeli eklenerek yapılan lif  modeli kullanım olarak oldukça kullanışlıdır. Halka detayı eklenerek yapılan lif modelleri uzun lif örnekleri arasında en çok tercih edilendir.

Üç farklı lif modelini sizlere sunarken yeni başlayan hanımları unutmadık. Tek seferde basit şekilde ilerleyen lif modellerini sizlere sunuyoruz.

Kalpli lif modelleri gelin bohçalarına yapılarak en güzel çeyizler hazırlanıyor.Gelin setlerinde ve sandıklarında en güzle modelleri sizlerde yapabilirsiniz.

Gül model lif modeli 1 günde kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Takım lif modellerini sevdiklerinize el emeği göz nuru şeklinde hazırlayarak hediye edebilirsiniz.

Kullanılan iplik lif modellerinin duruşunu ve kalitesini etkilemektedir. En yeni lif modelleri yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Damat bohçalarına çok yakışacak olan lif modellerini sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Çeyizlik lif modellerini en gösterişli şekilde hazırlayarak en güzel görünümü elde edebilirsiniz.

Üçlü lif modeli çiçek detayları ile süslenmiştir. Boncuk detayları ile harika görünüm elde edebilirsiniz. Dilediğinzi renkte lifi hazırlayabilirsiniz.

Tek renk sade şekilde hazırlanan lif modeline çiçek detayları sonradan eklenmiştir. Sizlerde sevdiğiniz renklerde lif modellerini hazırlayabilirsiniz.

Farklı görünüm olan lif modelinde kullanılan iplik lif modelini gösterişli ve farklı görünüme ulaştırmıştır.

Boncuk ve inciler lif modellerine çok yakışıyor. Dilediğiniz şekilde lifleri hazırlayabilirsiniz.

Tek renk lif modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Rengarenk tercih edilen lif modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Sepet lif modelinde çiçek ve inci detayları çok şık görünmektedir. En kolay model lif örneğini sizlere sunuyoruz.

Set şeklinde hazırlanan lif modelini hazırlayarak gelin bohçalarına ekleyebilirsiniz.

@demetin_ceyizlik_lifleri Instagram hesabından uzun ve halkalı lif modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Güllü lif modelleri gelin hamamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Düz lif modelini sizlerde dilerseniz kare lif modeli olarak hazırlayabilirsiniz.

Takım lif modelleri detayları ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Üç renk yapılan lif modelinde yer alan papatyalar çok güzel görünmektedir.

Uzun halkalı lif modelinde iki renk yapılmıştır. Basit yapılan lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Üçlü lif modelini detaylar ile süsleyebilirsiniz. En çok satan lif örneklerini en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Halkalı Lif Modeli Örnekleri

Takım Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Birbirinden güzel lif modellerimizi incelerken hangisi yapsam diye kararsız kaldığınızı hisseder gibiyim. Detaylı anlatım videomuz belki fikir edinmeniz için yardımcı olacaktır. Videomuz da kare bir model ve renkli tonlar tercih edilmiş. Malzemelerinizi yanınıza alıp sizde video ile birlikte gidip tüm aşamasında kafanıza takılan yerleri görebilirsiniz iyi çalışmalar dilerim.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.