Kolay Yapılan 37 Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Kolay yapılan havlu kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. El işi türlerinin kolay yapılması bizi daha da çok cezbediyor. Biz de bunu bildiğimiz için birbirinden güzel hem de kolay yapılabilen havlu kenarı iğne oyası modellerini sizler için seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu havlu kenarı iğne oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Harika bir havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Biz bu iğne oyası modelini çok sevdik ve beğendik. Sizin de seveceğinize eminim. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası 2019 yılında da revaçta olan bir modeldi. Üstelik bu iğne oyasını başörtü kenarında da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yapılışı da oldukça basit. Tam size göre.

havlu kenarı iğne oyası

Oldukça zarif duran bu iğne oyası modeline aşık olacaksınız. Hem zarif hem de şık duran bu iğne oyası modeli kaçmaz hanımlar. Hem havlu kenarında hem de başörtü kenarında kullanılabilecek bu modeller sizin de elbette ilginizi çekecek. En azından bizim çekti. Yapılışı da oldukça kolay. Görselden bu iğne oyası modelini anlamayanlar için ise YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilirler. Daha da kolay olacaktır ve işinizi kolaylaştıracaktır. Elbette çeyizlerinizin de vazgeçilmezi olmaya aday.

iğne oyası modelleri

Renk uyumu ile harika bir havlu kenarı iğne oyası modeli daha. Lila renkli havlu kenarına lila ve bir ton koyu rengi olan mor rengi gerçekten de çok yakışmış. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğümüz bu iğne oyası modeli sizin de dikkatinizi elbette çekiyor. En güzel havlu kenarı iğne oyası örneği olmaya aday bir model. Haydi hanımlar o halde bu modelin örneğini çıkarma vakti.

En Çok Sipariş Alan Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli

iğne oyası blank blank iğne oyaları blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.