Kolay Yeni Öğrenenlere Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba Hanımlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel tığ işi oya modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Renkli yapılan tığ modellerini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sizler de en güzel modelleri yaparak teyzeniz için kullanabilirsiniz. Farklı model sevenlere en yeni modelleri sunuyoruz. Sade model sevenlere tek renk yazma kenarına tek renk tığ işi oya modeli yapabilirsiniz. Gösterişli model sevenlere ise renkli yazma kenarına renkli tığ oyalarını öneriyoruz. En güzel tığ oyalarını sizlerde yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ işi oyalarını yeni öğrenenler de yapabilirsiniz. Çok güzel görünen modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte en güzel ve çok kolay olan tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk yazma kenarına yapılan en yeni güzel tığ oyalarını yaparak harika modelleri yapabilirsiniz. En çok yapılan tığ işi oya modellerini sizlerde yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan renkli tığ oyaları çok güzel görünmektedir. Sizler de en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan pırpır model tığ işi oya modeli çok kolay modeller arasında yer almaktadır. Çok severek kullanacağınız tığ modellerini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Sıralı hazırlanmış tığ işi oya modelini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Mor tek renk tığ oyalarına üzerine yapılan beyaz ve mor iplik ile hazırlanan tığ oyalarını sizler de yapabilirsiniz.

Sarı renk tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan tığ modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de aralarında boşluk bırakılarak hazırlanan tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden tığ oyalarını sizler de yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Çok kolay yapılan modeli yeni öğrenenler de yapabilir.

Renkli yazma kenarına tülbent içindeki renklerden faydalanılarak yapılan renkli iplikler ile hazırlanan en yeni tığ oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması zor olan tığ işi oya modeli hamarat kadınlara hitap ediyor.

Pırpır model tığ işi oyası renkli yapılmıştır. En güzel renkli tığ oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayarak kullanabilirsiniz.

Tek renk kırmızı tülbent kenarına yapılan tığ oyalarını sizlerde yapabilirsiniz. Çok güzel görünen tığ işi oya modeli şık görünümü ile sizlere sunuluyor.

Beyaz yazma kenarına yapılan pırpır model tığ oyalarını sizlerde yapabilirsiniz. Renkli tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir.

Renkli yazma kenarına yapılan renkli tığ oyalarını yapılmıştır. Çok güzel görünen tığ işi oya modeli şık tasarımı ile görenleri hayran bırakıyor.

Sadelikten yanı olan hanımların tercihi olan tığ işi oyalarını sizlerle yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modeli namaz örtüsü olarak kullanılabilir. Çok kolay olan modeli sizler de yapabilirsiniz.

Farklı renk tonlarının kullanıldığı tığ işi oyalarını sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz. En yeni modelleri sizler de yapabilirsiniz.

Renkli yapılan tığ işi oya modelini sizler de kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz. En yeni tığ modellerini sizlerde kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz.

İki renk hazırlanan tığ işi oya modelini tek renk yazma kenarına yapabilirsiniz.

Hamarat kadınlara hitap eden tığ işi oyasını yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Renkli tığ işi oya modelini sizler de renkli iplik seçerek yapabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri