Kolaya Kaçanlara Tığ İşi Hırka Yelek Battaniye Örgü Modeli Yapılışı

Tek renkli tığ işi hırka, yelek, battaniye, atkı, bere, boyunluk gibi her türlü modelde kullanabileceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bu tığ işi örgü modelinin baştan sonra anlatımlı videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bu modeli tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlara da önerebilirsiniz. Havva hanımın anlatımıyla tüm ayrıntılar netleşiyor, kafanızda soru işareti kalmayacak. Özellikle hırka, yelek, battaniye modelleri için bu tığ işi örgü modelini çok tercih edeceksiniz. Her türlü tığ işi örgü örneğine rahatlıkla uygulanabilecek bir model.

Havvanın Örgü Evi youtube kanalı tarafından hazırlanan harika anlatım ile bu güzel ve kolay modeli 6 dakika gibi kısa bir sürede öğrenebilirsiniz.

Kolaya Kaçanlara Tığ İşi Hırka Yelek Battaniye Örgü Modeli Video Anlatımı

Havva hanıma bu güzel el emeği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Havva hanımın kanalına abone olup, videoyu beğenmeyi unutmayın.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın