Komşu çatlatan oya yapılışı

Komşu Çatlatan İnci Boncuklu Yazma Oyası

Komşu çatlatan oyası ile komşularınız yazmalarınızı çok kıskanacak. İnci boncuklarla yapılan bu yazma modeli çok ilgi çekiyor.

Komşu çatlatan tığ oyası

Geçen burada paylaştığımız görümce çatlatan oyasından sonra birde komşu çatlatan oyasına yer verdik. Her bir oyanın 3 tane inci boncukla yapıldığı tığ oyası modeli yazma kenarlarında çok ilgi çekiyor. Yapacağınız yazmalar ile kıskanç komşularınız varsa sizi çok kıskanacak. Herkes en iyi oyayı ben yapayım der. Kimi kadınlar kendi ürettikleri oyaları kullanırken kimileri ise en güzel oya modelini aramaya koyulur. İşte burada yeni hobiler devreye girerek kendisi yeni model çıkaramayan kadınlara yardımcı olur. Her renkte, her modelde oya anlatımının paylaşıldığı yeni hobiler sitemizde her çeşit oyanın anlatımını ulaşabilirsiniz.

Komşu çatlatan oya

İnci boncuklu yazma oyasını gören komşularınızın ağzı açıkta kalacak. Yaptığınız yazmayı kıskanan komşularınız olacak. Sevdiğiniz komşularınıza ise bu oyadan yapıp verirseniz çok sevinecekler. Yapılış itibari ile tığ oyasıyla yapılan model tek renk pembe yazma kenarında resimdeki gibi duruyor. Beyaz inci boncukların yakışmayacağı renk yok. Her renkte kullanılabilir.

Komşu Çatlatan Tığ Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir