Komşu Çatlatan Yepyeni Örgü Modelleri

Her tarza hitap etmesini amaçladığımız örgü modellerini sizler için derledik.Yenihobi.com olarak hem günlük hem şık kullanacağınız örgü modelleri sizleri sıcacık tutacak. Farklı desenler ile sizlerin beğenisini sunmuş olduğumuz hırka,ceket şal vs. modelleri son zamanların en çok tercih edilen örgü modelleri arasındadır.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olan Yumuşacık Örgü Modelleri

Beyaz hırka üzerine çiçekler örülen hırka renkler ile canlılık kazanmıştır.

Yumuşacık pamuklu iplikten örülen pudra renkli bu modelimiz kış günlerinin vazgeçilmezi, üzerindeki bordo çiçekleri ile hak ettiği değeri bulacağına inanıyoruz.

Renk renk hazırlanan örgü parçalarımızı birleştirerek çok keyif alacağınızdan eminiz. Battaniye için hazırlanan parçalar örgü modelleri renk cümbüşü ile hepimizi büyülüyor.

Hanımlar kahvelerinizi bu örgü modeli için hazırlayın. Kış aylarının keyfini çıkarırken bu harika örgü modeli de sizlere eşlik etmesini istemez mısınız?

Serin yaz akşamlarında hemen üzerinize atıp çıkacağınız örgü modelimizi sizler de sipariş üzerine yaptırabilirsiniz.

Bu örgü şal modelimiz de tomurcukları ile şirin hava katmış. Bilindiği üzere örgü modellerin ağır oluşundan yakınırız. Fakat bu modelimiz o kadar hafif ki kendinizi bu örgü modelinde kuş gibi hissedeceksiniz.

Bu harika şal modeline suleileorgum ınstagram sayfasından ulaşarak sizler de kendinize hemen yaptırabilirsiniz.

Artık her renginin denenmiş olduğu örgü modelinde canlı renklerin birbiri ile ahengi oldukça güzel görünüyor.

Parçalar halinde yapılıp sonrasında birleştirilen örgü modelini mutlaka evinizde bulundurun. Misafirlerinizin üzerine rahatlıkla vereceğiniz örgü modeli zarafeti ile evinize hava katacaktır.

Tarzınıza Tarz Katacak Fevkalade Örgü Modelleri