Komşu Kıskandıran Burgulu Ajurlu Delikli Yelek Örgü Modeli ve Anlatımı

Çok zevk alarak örülen modelleri hepimiz daha çok tercih etmeye çalışırız. Bir model düşününki bir çok örgüde kullanılabilsin. Aşağıdaki videoda yelek olarak anlatımı yapılan modeli kazaklarda hırkalarda atkılarda şallarda ve aklınıza gelebilecek tüm örgülerde kullanabilirsiniz.

Burgulu ajurlu delikli bayan yeleği hepinizin çok hoşuna gidecek. Angora olmayan ip ve üç numara şiş ile örülen modelde dilediğiniz her rengi tercih edebilirsiniz. Genç kızlarınızın çeyizine çok yakışacak modeli mutlaka değerlendirmelisiniz.

Ön kısımları 82 ilmek ile arka kısmı 136 ilmek ile örülen modeli kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bir burgu bir ajur olarak örmeye devam edeceksiniz.Modelin kurulumunu yaptıktan sonra çok hızlı ilerleyen modeli eminizki büyük zevkle öreceksiniz.

Sevdanın örgü evi’ne güzel yelek modeli için teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.