Köprülü Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Köprülü Oya Yapılışı

Çok güzel ve basit köprülü tığ oyası modeli yapılışıyla birlikteyiz. Yazmanın üstündeki görüntüsünü beğenen hanımlara köprülü oya yapılışın paylaştık.

Köprülü Oya

Köprülü Oya Modeli

Köprülü tığ oyası modelinin yapılışı konumuzda siz ziyaretçilerimize merhaba diyoruz. Yüzbinlerce kadın tarafından videosu izlenmiş olan bir oya modelidir. Bu oya modeli çok beğenilen bir tığ oyası modeli olup yazmanın üstünde şirin duran bir örnektir. Yeni hobiler sitemizdeki yeni anlatımımız olan bu örneğin yapılışını sizinle Türkçe anlatımlı videosunu paylaşacağız. Ören hanım kanalında yayınlanmış olan videoda köprülü oya yapımı ve daha fazlası yer almaktadır.

Boncuklu Köprü Oyası

Köprü Oyası Yazma

Köprülü oya modelinin orta kısımlarına isterseniz pul veya boncuklar ekleyebilirsiniz. Boncuklar köprülü oyayı daha güzel gösterecektir. Yayınladığımız resimlerde köprülü tığ oyalarını inceleyebilir ve sonrasında yapıp yapmamaya karar verebilirsiniz. 10 dakikada köprülü oyayı öğretmen isteyen kadınlar aşağıdaki videoyu izlesinler. Basit ve kolay tığ oyaları ile kendinizi geliştirebilir ve çok güzel yazmalar yapabilirsiniz. Köprülü oya modeli havlu kenarlarında da tercih edilebilir. Nerde kullanacağınız tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Köprülü Tığ Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın