Köy çiçekleri iğne oyası yapılışı

Köy Çiçekleri İğne Oyası

Göz alıcı renklere sahip olan köy çiçekleri iğne oyası modeli. Bu iğne oyası ile herkes kendi köyüne gidip geri gelecek.

Köylerde olan çiçekleri bilirsiniz. Bahar aylarında çoğalan ve genellikle kış aylarına kadar bulabileceğiniz çiçekler. O mis kokulu çiçekleri kim doyasıya içine çekmez istemezki. Sürekli köylere gidilmese de orda bir köy var uzakta diye boşuna dememişler. Gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür. Köy yeri dağlık olan yerlerde dağda açan çiçekler bir muhteşem görünüyor. Tarlarlarda olan gelincikler, papatyalar, yaban çiçekleri ne hoş kokar. Temiz hava için köyde yaşamak gibisi yok diyelim ve konumuza dönelim.

Köy çiçekleri iğne oyası

Çiçek oyası sevenler yazmasına uygulamak isteyenler için köy çiçekleri adını verdiğimiz bir model var. İki farklı renk çiçekle yapılan bu oya modeli iğne oyası modelidir. Çiçeklerin motifleri farklı yalnız renkler farklıdır. Pembe, sarı, kırmızı ve mavi gibi bütün renklerin yakıştığı bir oya. Köy çiçekleri iğne oyası modeliyle yazmalarınızın kenarları çiçek açacak. Yüzünüze ışık saçacak olan yazmalar yapabileceksiniz.

Köy Çiçekleri İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir