Kredi kartıyla püsküllü oya yapılışı

Kredi Kartı ile Fiyonklu Püskül Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinin en kolaylarından biri olan fiyonklu püskül oyasının kredi kartıyla yapımı. Öğrenmek ister misiniz?

Oya yapılışlarında kullanılan firkete, kalem, dondurma çubukları, kibrit kutusu, şiş gibi malzemelerden sonra kredi kartıda kullanılıyor. Püskül oyası yapımı için elinde saracak malzemesi bulunmayanlar kredi kartı kullanabilirler. Oya ipliğini sarmaya yarayan kredi kartıyla püsküllü oya kolay bir şekilde yapılabiliyor. İğne oyaları sayfasında bir çok malzemeyle yapılan iğne oyası anlatımlarını bulabilirsiniz. Hem püskül oyası yapılışını hemde kredi kartıyla yapılan bir modeli ilk defa yayınlamaktayız.

Kredi kartıyla püsküllü oya

Püsküllü Oya İle Neler Yapılabilir?

  • Namaz Başörtüleri
  • Mevlüt Örtüleri
  • Yazmalar
  • Tülbentler
  • Bebek Yüz Örtüleri

Bu yayınladığımız püsküllü oya modeli diğer modellere göre biraz daha farklı. Çünkü bunda firketeyle yapılan fiyonk oyası da kullanılmıştır. Önce yapılan fiyonklu oya yazma kenarına dikilir, sonrasında ise püskül üstüne dikilerek oya modeli tamamlanır. Ayşe’nin iğne oyaları kanalındaki 10 dakikacık videoda püsküllü oya yapımı tüm detayları ile gösterilerek paylaşılmış. Yine de aklına sorular takılan olursa yorum kısmından bize sorabilir.

Püsküllü İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir