Kritik Dokunuşlar ile En Değişik Lif Modelleri

Farklı model arayan hanımlar sizler için en güzel lif modellerini bir araya getirdik. Oldukça güzel görünen takım lif modelleri çeyizleriniz için hazırlanmıştır. Sizler de çeyizlerinize yapacağınız lif modellerini takım halinde yaparak şık görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bir örnekleri sadeliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzellik modellerini hemen yapmaya başlarsan sürede bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan lif örnekleri farklı olması ile de dikkat çekiyor. Sizler de çeyizlerinize sevdiğiniz lif modellerini dilediğiniz renklerde ve detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Yeni öğrenen hanımlar için oldukça kolay yapılan lif modellerini sizler için derledik. Hadi birlikte bu güzellik modelleri detaylı şekilde göz atalım.

Takım Lif Modelleri

Görselde yer alan takım lif modellerini sizlerde yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Üç renk hazırlanan modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Simli iplik ile hazırlanan lif modellerini farklı detaylar ile süsleyerek yapabilirsiniz. Çok görünen lif örneğini çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz.

Gelin damat lif modelleri gelin ve damat bohçalarına çok yakışacak. Sizlerde en güzel ve yeni lif modellerini yaparak çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Çiçekli lif modelleri en sevilen model olmaya devam ediyor.

Yapım aşaması kolay olan lif modelleri gül detayları ile süslenmiştir. Sizlerde simli iplik ile hediyelik lif modellerini yapabilirsiniz. Kalpli lif modelleri bu modele çok yakışacak.

Sade model sevenlere hitap eden lif modelini halkalı hazırlanmıştır. Çiçekli lif örneği şık tasarımı ile çok güzel görünmektedir.

Renkli model sevenlere hitap eden lif modeli rengarenk tercih edilmiştir. Sizlerde üçlü lif modelini çiçek lif modelini dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Çok basit olan lif modelini kısa sürede yapıp bitirebileceğiniz gibi çokta gösterişlidir.

Mor ve beyaz renk lif modelleri en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde halkalı ve renkli lif örneğini yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlere hitap eden lif modelini hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. En yeni lif modeli genç kızların beğenisini topluyor.

Sade ve Şık Lif Modelleri

Çiçekli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Beceriklihanım (Youtube)

Videoda yer alan lif modelini sizlerde yaparak kolaylıkla bitirebilirsiniz. En yeni ve güzel görünen lif örneğini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Renkli ve sade olan model oldukça şık görünmektedir. El emeği yoğun olan lif modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde çeyizlerinize çok yakışacak olan lif modelini yapabilirsiniz. El emeği yoğun olan modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay gelsin.