Küçük Çamlar Örgü Modeli

Küçük çamlar örgü modeli bayan ve bebek yelek örneği

Örmesi kolay ve eğlenceki olan örgü küçük çamlar örneği. Bu örgü modeli ile bayan yelekleri bebek örgüleri ve şal gibi birçok örgüler örebilirsiniz.

Şiş işi örgülerin en çok beğenilenleri arasına girmeyi başaran küçük çamlar örgü modeli. Şişle örgü örmeyi seven binlerce bayan var. Motiflerle kıyafetleri süsleyip yelekler ve bebek örgüleri örüyorlar. Onlar şişle ortaya makina yapımından daha güzel kıyafetler çıkarıyor. Gönül hanımda bu bayanlardan sadece bir tanesi. Çam ağaçlarına benzeyen motiflerle yaptığı şiş işi örgü modeli trend örgülerden birisi. Çam motifleri bayan ve bebek örgülerine çok yakışmakta.

Küçük Çamlar Örgü Modeli

Küçük çamlar örneği kolay bir şiş örgüsüdür. Örnek 3 numara şiş ve Alize Angora Gold ile örülmüştür. Örnek hem kalın hemde ince iple güzel görünüyor. Örneğin motifleri 12 ilmek ve 10 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 2 motifle anlatılmıştır. 2 motif için 24 ilmek bir tane de ek ilmek olmak üzere toplamda 25 ilmek gerekiyor. Şişe 25 ilmek atıp hazırlayarak 1. sıradan örmeye başlanıyor. Örgü yapımı için düz ve ters örgü kullanılmaktadır. Örgü örecek herkese kolaylıklar diliyoruz.

Küçük Çamlar Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir