Küçük Kutucuklar Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Küçük Kutucuklar Örgü Bebek Yeleği Detaylı Anlatım

Küçük kutucuklar örgü motifleri ile süslenen bebek yeleği motifleri. Kız veya erkek çocuklar için detaylı anlatımlı olarak yeleğin yapımı bu yazıdadır.

Küçük Kutucuklar Yelek Modeli

Örgüler motiflerle daha güzel. Her örgüde farklı motifler kullanmak isteyen kadınlar için yeni bir model olan küçük kutucuklar örgü modelini yayınlıyoruz. Baştan sonra anlatımlı olarak bebek yeleği yapılışı bir video ile gösterilmiştir. Videoda bulunan ölçüler 1.5 2 yaşlarındaki çocuklar içindir. Siz ilmek sayılarını ayarlayarak yeleği büyük ve küçük çocuklar için örebilirsiniz. Ayrıca farklı renk yün iplerle örerseniz model hem kız hemde erkek bebekler için de uygundur. Anlatım şekli olarak herkesin beğendiği ve güzel güzel yorumlar yaptığı video sayesinde bebek yeleği örmeyi bilmeyenler bile öğrenecekler. En güzel yeleği siz örmek ister misiniz?

Küçük Kutucuklar Örgü Bebek Yeleği Modeli

En Güzel Bebek Yelek Anlatımları

Bebek yelekleri ile ilgili anlatımlar çok bulunuyor. Yeterki siz örmek isteyin.

Küçük Kutucuklar Örgü Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın