Yaprak Desenli Örgü Yelek Modeli

Küçük Şeylerle Mutlu Olanlara Örgü Bayan Yelek Modeli

Küçük şeylerle mutlu olanlara bayan yelek örneği yaprak desenli örgü modeli. Üst üste dizili yaprak motifleriyle yapılan şiş işi örnek.

Kış aylarının vazgeçilmez modası olan örgü bayan yelekleri için yepyeni ve güzel bir model. Her kış örgü sezonu başlıyor. Örgü sezonunda da en çok örülen modeller arasında bayan yelekleri ve çocuk yelekleri de yer alıyor. Yelek örmek için ya tığ kullanılır yada şiş. Kimileri şişle yapılan yeleklerin daha güzel olduğuna inansa da , kimileri de aynı şey için tığla yapılan yelekeler için düşünüyor. Tartışmasız söyleyebiliriz ki ikisiyle yapılan yelekler de güzel oluyor. Örgü örmeyi bilip de yelek örmemiş kişiler bir şeyi eksik yapmış demektir. Mutlaka yelek örmeyi de denemeliler.

Yaprak Desenli Örgü Yelek

Yaprak desenli örgü modeli ile hayalinizi kullanarak bir çok örgü yapabilirsiniz. Gelin kız yeleği, bayan yeleği, ve şal gibi hatta bebek örgülerinde bile kullanabilir. 3 nolu şiş ve angora ip ile örülmüştür. Örneğin motifleri 18 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Anlatım tek motifle gösterilmiştir. 1 motif 21 ilmekle yapılıyor.

Bayan Yelek Örneği Yaprak Desenli Örgü Modeli

“Küçük Şeylerle Mutlu Olanlara Örgü Bayan Yelek Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir