Kulak Temizleme Çöpüyle Oya Yapılışı

Kulak Çöpüyle Yalancı Mekik Oyası Yapılışı

Yalancı mekik oyası yapılış için kulak temizleme çöpü kullanacağız. Mekik oyaları ile ilgilenen kişiler bu oyaya baksınlar.

Kulak temizleme çöpü ile oya mı olur demeyin. Hemde çok güzel oluyor. Mekik oyası seven kişiler evde kullandıkları kulak çöpleri yardımıyla yalancı mekik oyası yapabilirler. Kulak çöpü bulamayan kişiler aynı kalınlıkta başka birşeyi de tercih edebilirler. Rengarenk oyalar yapıp kenar örneklerini şenlendirmek isteyenlere yalancı mekik oyasını gösteriyoruz.

Kulak Temizleme Çöpüyle Oya

Oya modelleri yapımı için şimdiye kadar bir çok yardımcı malzeme paylaştık. Bunlar arasında kürdan, kalem, şiş, dondurma çubukları ve çakmak yer alıyor. Kulak çubuğu ile yapılan oyayı ise ilk defa paylaşıyoruz. Oya iplerini dondurma çubuklarına sararak yapılan model yalancı mekik oyasıdır. Yani mekik yerine kulan çöpü kullanılmıştır.

Yazma oyaları yapacağınız zaman sade bir model isterseniz bunu kullanabilirsiniz. Yakın zamanda evlenecek olan ablam için yapacağım yazmalarda bu oyayı kullanmayı düşünüyorum. Modeli bitirdiğim zaman sizin için burada paylaşacağım. Eğer sizde yaparsanız bize gönderirseniz seve seve paylaşırız.

Kulak Temizleme Çöpüyle Oya Yapılışı

Bir cevap yazın