Kullanmaya Kıyamayacağınız En Yeni İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Şık tasarımıyla görenlerin bir daha bakmak isteyeceği çok şık görünen ve harika işlenmiş olan birbirinden güzel el emeğinin yoğun olduğu iğne oyaları sizlere öneriyoruz. Farklı model sevenleri hitap eden birbirinden güzel iğne oyası modelleri sizler için hazırlanmıştır. Sizler de en sevdiğiniz modelleri seçerek çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Değerine değer katacak olan bu güzel iğne oyası modellerini dilediğiniz renk ve de sen de yapabilirsiniz. Çıtı pıtı görünen iğne oyası modelleri kibar hanımları tercihi oluyor. Sadelikten yanında olan hanımların tercihi olan sade tek renk modelleri sizlere öneriyoruz. Siz de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek olan iğne oyaları yapım aşamalarını kolay olması ile sizlere sunuluyor. El emeğinizi sergilemek için sizler de bu güzel iğne oyalarını yapabilir ve hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına renkli iğne oyası modellerini öneriyoruz. Sizler de iğne oyalarını tek renk tülbent kenarına renkli tercih ederek gösterişli modellere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel İğne Oyası Örnekleri

Rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan renkli iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanmıştır. Kibar görünümü ile poşet tasarıma sahip olan iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz

Görselde yer alan Reyyan marka tülbent kenarına hazırlanmış olan sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de iğne oyalarını yaparak çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz.

Çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli küçük iğne oyaları arasında en sevilen modeldir. Sizler de görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyalarını yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız Kaya model ile birlikte hazırlanan iğne oyası modeli hafif görünen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de hafif hazırlanan bu modeli yaparak kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden görselde yer alan iğne oyası modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünüyor.

Ağır görülen iğne oyası modeli soft tonlar kullanılarak hazırlanmıştır. Sizler de görselde yer alan iğne oyasının modelini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modeli görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de bu güzel iğne oyası modelini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modelinin aralarının eşit ayarlanması oldukça önemlidir. Sizler de ağır model yapabilirsiniz.

Kibar İğne Oyası Modelleri