Kullanmaya Kıyamayacağınız İğne Oyası Modelleri

Sizler için en güzel ve çıtı pıtı iğne oyası modellerini özenle bir araya getirdik. Kadınların en çok tercih ettiği birbirinden güzel iğne oyalarını en güzel olanlarını sizler için derledik. Yenihobi.com olarak tülbent ve havlu kenarına yapacağınız iğne oyalarını çeyizlik olarak kullanabilirsiniz. Hem kullanışlı hem kolay olan iğne oyası modellerini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Farklı detayları ile süslenen çiçekli iğne oyalarını boncuk detayları ekleyerek uygulayabilirsiniz. Gezmelerde kullanabileceğiniz gösterişli iğne oyasını ve günlük kullanıma uygun olan iğne oyalarını bulabilirsiniz. Kullanacağınız iplikten nasıl iğne oyası modeline istediğinize kadar her şeyi özenle seçtik. Motifli iğne oyası modellerini de havlu kenarları için uygulayabilirsiniz. Kaneviçelere de yapacağınız kibar iğne oyalarını çeyizleriniz için seçtik. Hadi birlikte çiçekli ve boncuklu kibar görünen iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

En kolay iğne oyalarını sizlerde farklı detayları ile süsleyerek harika modelleri yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına en yeni iğne oyalarını yapabilirsiniz. Çok güzel olan iğne oyası modelini basit şekilde yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan renkli iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çıtı pıtı iğne oyası modelini en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına fiyonklu küçük iğne oyalarını yaparak harika görünüme ulaşabilirsiniz. Fiyonk detayı ile sizlerde havlu ve yazma kenarına yapılan modelleri yapabilirsiniz.

Kürk iğne oyalarını gösterişli şekilde hazırlayarak en yeni modelleri yapabilirsiniz. İğne oyası örnekleri arasında en çok satan modeli sizlere sunuyoruz.

İğne oyalarının yapımı kolay olanlarını seçerek sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

@igne_oyasi_model Instagram hesabından en yeni ve güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Ağır iğne oyası modellerini kolay şekilde yaparak gösterişli hale getirebilirsiniz. Düz renk yazma kenarına hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

En basit iğne oyalarını sizlerde detaylı şekilde yaparak renkli tercih edebilirsiniz.  Bebe mavisi iğne oyası modelini özel günleriniz için yapabilirsiniz.

En yeni iğne oyası modelini sizlerde siyah yazma kenarına yaparak tercih edebilirsiniz.  Gösterişli iğne oyası modelini renkli ve küçük şekilde yapabilirsiniz.

Dağ modeli iğne oyalarını sizlerde çiçek detayları ile süsleyerek kullanabilirsiniz.  Kırmızı ve yeşil iğne oyası modelini dağ model yapabilirsiniz.

Başörtü kenarına küçük iğne oyası modelini harika görünen modelleri yapabilirsiniz. Boncuklu iğne oyalarını sizlerde en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Motifli iğne oyalarını sizlerde tek renk yapabilirsiniz. Basit iğne oyası modelini en kolay şekilde yapabilirsiniz.

Renkli iğne oyaları çok gösterişli şekilde yaparak kullanabilirsiniz. İki renk yapılan iğne oyası modelini çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

Farklı model arayan kadınlara en yeni iğne oyası örneğini sunuyoruz. Sadelikten yana olan hanımlar görselde yer alan iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Kibar İğne Oyası Modelleri

Düz Zümrüt Yeşili İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: İğne Oyası Demeti (Youtube)

Sinek kanadı iğne oyası modelini videoda sizler için hazırladık. Zürafa ve kirpikler yapılarak oluşturulan sinek kanadı modelini oluşturabilirsiniz. En son kirpik ortasına batarak bitirebilirsiniz. Sinek kanadı bu şekilde yapabilirsiniz. Ardından 4 zürafa ve diğer tarafa da aynı şekilde 4 zürafa yapıyoruz. 1 adet orta da kalıyor. Toplam 9 adet zürafa yapıyoruz. 1 kirpik içeriye dön ortaya düğüm atıyoruz. Bu şekilde 1. sıra iğne oyası modelini tamamlayabilirsiniz. Renkli ve kolay olan iğne oyası modelini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan iğne oyalarını en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Videoyu detaylı şekilde izleyerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olanlara kolaylıklar diliyorum.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.