Kum Boncuklu Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı

Kum boncuklu çıtı pıtı oya yapılışı

Oyaların en güzellerinden biri olan kum boncuklu çıtı pıtı iğne oyası yapılışı ile sizinleyiz. Oyanın tüm anlatımına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İğne oyası modelleri boncuklarla daha güzel. Özellikle de kum boncuklarla yapılan oyaları nedendir bilmem ama ben daha çok seviyorum. Belki siz de boncuklu oyaları benim gibi seviyorsunuzdur. Son zamanlarda karşıma çok çıkan bir modeli paylaşmak istedim. Kum boncuklarla yapılan çıtı pıtı iğne oyası modeli yeşil yazmaya çok yakışmış. Bakalım siz bu modeli beğenecek misiniz. Yorumlarınızı mutlaka bekliyorum.

İğne oyası denilince aklımıza o kadar çok model geliyor ki. Hepsi şahane olan bu modeller ile yazmalar yapılıyor. Geçen yıl evlenen kuzenimin çeyizine yapmış olduğum oyalar herkes tarafından çok beğenilmişti. Zaman zaman o oyaların anlatımlarını da paylaşacağım.

Kum boncuklu çıtı pıtı oya

Yazma kenarları yazısında bulunan 84 tane oya modelini inceleyebilirsiniz. Eğer yapılışını öğrenmek istediğiniz bir model olursa yoruma yazarsanız ekleyebilirim siteye. Gelin şimdi kum boncuklu çıtı pıtı oyasına bakalım. Videoyu izleyin ve boncuklu oya yapılışı ile güzel bir model öğrenin.

Kum Boncuklu Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatım

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Kum Boncuklu Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın