Kürklü Ponponlu Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel örgü modellerini yaparak harika Ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modellerini yaparak bebekleriniz için yercih edebilirsiniz. Anne kız kombinlerinize çok yakışacak örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modellerini seçerken gösterişli olmalarına da özen gösterdik. Sizler de bu modelleri dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Yelek ceket birçok örgü modelinde sizleri sunuyoruz. Takım haline getirerek de bu örgüleri sunabilirsiniz. Hadi birlikte en güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

Yelek örgü modeli tek renk tercih edilerek hazırlanmış ve siyah düğmeler ile süslenmiştir. Sizler de bu örgü modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan modeli yeni öğrenen hanımlarda yapabilirsiniz.

Ponponlar ile süslenmiş olan yelek örgü modeli şık tasarımıyla çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modeli yaparak bebekleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan kız bebek ceket örgü modeli pembe renk tercih edilmiştir. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Çiçek ve boncuklar ile süslenmiş olan örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Antrasit renk tercih edilen elbise örgü modeli farklı detaylar eklenerek süslenebilir. Bu modeli dilerseniz çiçek detaylar ekleyerek hareketli hale getirebilirsiniz.

Görselde yer alan elbise örgü modeli uzun kol tercih edilerek hazırlanmış ve kurdela detayı ile süslenmiştir. Boncuklar eklenerek de harika görünüme ulaşmıştır. Sizler de bu modeli yaparak en güzel örgü modellerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz örgüler arasında eklenecek olan bebek örgü modelini hem kız hem de erkek bebekleriniz için tasarlayabilirsiniz. Farklı düğme detayları ve ponponlar ile çok güzel görünmektedir.

Renkli Örgü Modelleri

Takım Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Suzan Hobi (Youtube)

Videoda yer alan örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu örgü modelini yaparak çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeği göz nuru örgü modelleri hamaratlarınızı ortaya koyacak kadınların en çok tercih ettiği örgütler arasında yer alan modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sizler de bu güzel örgüyü videodan izleyerek detaylı şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.