Kusursuz Sevgili Boncuklu Tığ Oyası

Kusursuz Sevgili Çiçekli Tığ İşi Boncuk Oyası

Boncuklu tığ oyalarından kusursuz bir model ile daha karşınızdayız. Çiçek motifleri ile yapılan tığ işi oya modelinin adı kusursuz sevgilidir.

Herkes kusursuz sevgili ve kusursuz bir eş ister. Fakat tamamen kusursuz bir eş bulmak çok zor. Her güzelin bir kusuru var diye zamanında boşa dememişler. Başka bir deyimle de güzeli seven dikenine katlanır demişler. Önemli olan karşındaki kişi çok fazla kırmadan ve üzmeden bir hayat yaşamaktır aslında. Yeni hobi tüm yazılarında insanların ilgisini çekip bilinç oluşturmak için özel başlıklar seçiyor. Kusursuz sevgili başlığı da insanlardan bilinç oluşturmak için ve bir şeyleri hatırlatmak için verilmiştir. Allah herkesin karşısına kusursuz, iyi niyetli insanları çıkarması dileğiyle, oyaya geçme vakti.

Kusursuz Sevgili Tığ İşi Boncuklu Oya

Hem çiçekli hemde boncuklu tığ oyası modeli bir arada yapılmış. Çok da güzel yapmışlar. Yuvarlak çiçeklerin ortasında bulunan boncuklar insanın ilgisini çekmiyor değil. Daha değişik model isterseniz de oya modelleri sayfasına göz atınız. Herkese uygun bir iğne oyası ve tığ oyası bulunan sayfada anlatımları da mevcut.

Kusursuz Sevgili Çiçekli Boncuklu Tığ Oyası Motif Yapılışı

Kusursuz Sevgili Çiçekli Boncuklu Tığ Oyası Çiçek Motifinin Eklenmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir