Lavanta Çiçeği İğne Oyası Modeli Tarifi

İğne Oyası Lavanta Çiçeği Yapılışı

Bugünkü anlatımlı modelimiz iğne oyası lavanta çiçeği örneğidir. İğne oyası tarifi ile ister çeyizlik havlular ister yazmalarda yapabileceğiniz bir örneği öğreneceksiniz.

İğne oyası modelleri anlatımlarımız kaldığımız yerden devam ediyor. Ayşe’nin İğne Oyaları tarafından paylaşılan lavanta çiçeği iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Yayınladığımız tarifler ile yeni oyalar öğrenme imkanınız var. Hiç iğne oyası yapmayı bilemeyenler bile yayınlamış olduğumuz videolar sayesinde bir çok modeli yapmaya başladılar. Kendi yazmalarını kendileri süsleyebiliyorlar artık.

İğne Oyası Lavanta Çiçeği

Acemi olanlar için iğne oyaları kategorimizde zamanla binlerce anlatımlı modele yer vereceğiz. Şimdi bir kaç model paylaşımında bulunduk. Basit görünen modelleri paylaşma taraftarı olmadığımız için modern ve şık olanları olmadan paylaşmıyoruz.

Şimdi gelelim lavanta çiçeği oyasının yapımına. Ayşe hanım yayınladığı 11 dakikalık kısacık bir videoda lavanta çiçeği oyasının yapılışını göstermiştir. Bu oya modeli takipçiler tarafından çok beğenilmiş ve yazmayla havlu kenarlarında çok şık durduğunu söyleyenler de olmuş. Siz bu modeli nerede kullanırsınız bilmiyorum ama herşeye yakışacağını söyleyebilirim. Şimdiden herkese kolay gelsin.

Lavanta Çiçeği Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın