Marifetli Ellerden İğne Oyası Çeyizlik Havlu Modeli

İğne oyası çeyizlik havlu

Marifetli ellerden çeyiz için iğne oyası havlu modeli. Çiçekli oya modeli havlu kenarına en çok yakışan oyalardan birisidir.

Havlu kenarları için yapılan oyalardan bir tanesi de çiçekli oya modelidir. Yüzlerce çiçekli iğne oyası modeli bulunuyor. Bazı çiçek oyaları küçük yapılıyor bazıları ise geniş boyutlarda yapılıyor. Küçük havlular için daha küçük oyalar tercih edilirken büyük havlular için ise geniş oyalar tercih ediliyor. Marifetli eller tarafından yapılan iğne oyaları havlu yapacak bayanlar için süper bir kaynak. Bu oya ile çocuğunuza, kendinize veya kardeşlerinize havlular yapabilirsiniz.

İğne oyası çeyizlik havlu yapılışı

Instagram’da iğne oyaları sayfalarında paylaşılan havluların yapılışları merak edenler oluyor. Fakat yapımına ulaşamayan kişiler sadece modele bakakalıyor. Kadınlar modellere bakakalmasın kendileri de yapsın diye istenilen modelin anlatımlı videosunu havlu kenarları kategorisinde paylaşma kararı aldık. Oya modelleri çeşitleri yakın zamanda eklenecek olup yeni model arayışında olacağız. Kadınların büyük beğenisini alan bu havlu kenarı modelini çeyizlik veya gündelik hayatta kullanacağınız havluların kenarlarına işleyebilirsiniz. Üstelik bu modeli öğrenmek hiç vaktinizi almayacak.

İğne Oyası Çeyizlik Havlu Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın