Marifetli Kadınların Tercihi Olan Zor Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Günümüzde her şeyin olduğu gibi tığ işinin bile fabrikasyon modelleri çıktı ama el emeğinin yerini alabilmesi mümkün değil bu yazımızda sizler le en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Tığ işi oya modelleri görünüm olarak harika ve aşırı emek yoğun görünmektedir ama biz sizlere yine yapımı pratik modeller sunmaya devam ediyoruz. Genel olarak yazma kenarı olarak kullanılan tığ işi oya modellerini zevkinize göre evin her yerinde kullanmak mümkün. Yenihobi.com olarak  tabi ki hediyelik olarak da üzerinde yoğun emek olan bir tığ işi oyası çok değerli olacaktır. İnceleyeceğimiz tığ işi oya modellerini yapımını hiç düşünmeyin çünkü sizlere yapımını detayları ile anlatan çok açık bir yapım videosu sunacağız. Modellerimizin çoğunda standart numara tığlar kullanılıyor. Şimdi birlikte şahane tığ işi oya modellerini incelemeye geçelim.

En Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Renkli yazma kenarına yapacağınız tülbent içindeki renkler ile aynı renk seçilerek yapılan tığ işi oya modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Pırpır model tığ işi modelini beyaz yazma kenarına yaparak modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Soft tonların yer aldığı tığ oyasını sizlerde yaparak bütün kombinlerinize uyum sağlayabilirsiniz.

Mor tek renk yazma kenarına işlenen tığ işi oyalarının yapımı çok kolay olması ile dikkat çekmektedir. Renkli tığ oyalarını en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Kırmızı güllü yazma kenarına yapılan kırmızı ve yeşil tığ oyası çok uyumlu görünmektedir. Sizlerde yazmalarına uygun renkli tığ modellerini yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına en yeni ve güzel tığ modellerini yapabilirsiniz. Pembe çiçek detayları eklenerek yapılan tığ oyasını sizlerde yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan en güzel tığ oyasını sizlerde en güzel detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Saks mavisi tülbent kenarına yapılan yeşil, mor, sarı renkli pırpırlar çok güzel görünmektedir. Yapımı kolay olan tığ oyasını sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yapılan gösterişli tığ oyasında 22 numara tığ kullanıldı. Sizlerde elinizin uygunluğuna göre tığ seçebilirsiniz. Kullandığınız ipliğe uygun tığ numarası seçmeniz gerekmektedir.

Çok kolay yapılan tığ modelini  yeni öğrenen hanımlar da yapabilirsiniz. Renkli pırpırlar çok şık görünmektedir.

Her kombine uyum sağlayacak olan siyah zeminli tığ oyalarını sizlerde zevkinize göre yapabilirsiniz.

Kahve renkli yazma kenarına yapılan rengarenk işlenmiş pırpır oya modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır. Son zamanların en çok satan pırpırlı tığ işi oya modelinin sizler de tarzınıza uygun renkler seçerek tamamlayabilirsiniz.

En yeni tığ işi oya modellerini sizlerde farklı renk ve model seçerek çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

İkili pırpır model tığ oyalarını renkli tercih ederek yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar ise tek renk oya yapabilirsiniz.

Püsküllü tığ işi oyalarını sizlerde hemen yapabilirsiniz. Renkli yazma kenarına yapılan tığ oyası çok güzel görünmektedir.

Tığ işi oya örneklerini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Hem gösterişli hem güzel görünen tığ modelini sizlerde ne güzel detaylar ile süsleyerek yapabilirsiniz.

Çok kolay yapım aşaması olan tığ modelini yeni başlayan kadınlarda basit şekilde yapabilirsiniz.

Sade ve şık tığ modelini hamarat kadınların beğenisine sunuyoruz. Son zamanların en çok satan tığ modelini sizlerde yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

Farklı model tığ oyası arayan kadınlar görselde yer alan tığ modelini tercih edebilirsiniz. En yeni tığ işi oya modelini sizlere sunuyoruz.

Pırpır Desen Tığ İşi Oyaları

Renkli ve Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Videoyu izleyerek sizlerde en güzel tığ modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.